3D mihalnice

Čo je to semipermanentné predlžovanie mihalníc?
Jednotlivé umelé mihalnice sú jednotlivo prilepené na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym bondingom. Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, jednotlivé umelé mihalnice vyzerajú úplne prirodzene.

Z čoho sú umelé mihalnice vyrobené?
Zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a prirodzený pocit.

Poškodzujú semipermanenté mihalnice moje prirodzené mihalnice?
Predĺženia sú prilepené ku keratinizovanej časti prírodnej mihalnice a sú veľmi ľahké. Preto nemôžu spôsobiť žiadne poškodenie. Maskara a trvalá mihalníc môžu mať ďaleko významnejší efekt poškodenia našich mihalníc. Každý z použitých výrobkov je dôkladne otestovaný, aby sa zabezpečilo, že je vhodný pre tento účel.

Ako dlho vydržia?
Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je predĺžená mihalnica prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6-8 týždňov a je nahradená rastom novej. Keďže každý deň strácameniekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Môžem používať špirály na mihalnice ak mám nalepené 3D umelé mihalnice?
Áno, je to možné, nie je to však potrebné, predĺženie mihalníc vytvára taký dojem, ako keby špirála už použitá bola. Používajte výlučne špirály na báze vody, NIKDY NIE NA BÁZE OLEjA , ALEBO VODE ODOLNÉ ŠPIRÁLY
Vode odolné špirály, resp. akékoľvek špirály na báze oleja oslabujú lepidlo a skracujú životnosť mihalníc, tým pádom mihalnice skôr vypadajú.

Ako sa mám starať o predĺžené mihalnice?

  • Po nalepení umelých mihalníc nesmú prísť 24 hodín do styku s vodou.
  • Sráňte sa sauny a parného kúpeľa.
  • Nenechajte tiecť prúd vody bezprostredne na mihalnice.
  • Nepretierajte si oči.
  • Používajte špirály na báze vody (v prípade, ak sa rozhodnete používať špirálu)
  • V prípade ak používate špirálu, nanášajte ju od stredu mihalníc po konce, dbajte, aby sa farba nedotýkala korienkov.
  • Používajte odličovadlo na báze vody.
  • Na mihlnice nepoužívajte trvalú (dauer).
  • Nepoužívajte mechanickú kulmu na riasy.
  • Mihalnice nevyťahujte (môžete s nimi vytiahnuť aj prirodzené mihalnice, resp. poškodiť korienky)

Sú tieto výrobky schválené (Štátny kontrolný ústav)? Sú bezpečné?
Všetky výrobky GOLD LASHES sú zaradené v evidencii ÚVZ, zloženie výrobkov zodpovedá direktívam EU pre kozmetické výrobky.
Technológia vyvinutá GOLD LASHES je bezbolestná a relaxačná.

Ako dlho trvá nalepenie 3D umelých mihalníc a ako to prebieha?
Väčšinou to trvá poldruha hodiny, ak je predlžovanie vykonávané školeným odborníkom. Vy medzitým pohodlne ležíte na posteli a oči máte zatvorené.
Pri nalepovaní mihalníc vám bude na spodné mihalnice položená gélová podložka s koenzýmom Q10. 3D umelé mihalnice sú nalepované po jednom.

3D umelé mohalnice sú dostupné v rozdielnyh dĺžkach, hrúbkach, oblúkoch a farbách. V prvom rade je potrebné osobné stretnutie s klientom, na ktorom sa upresní aké mihlalnice si bude klient želať.
Prirodzené mihalnice musia byť vyšetrené, aby sme určili akú dĺžku a hrúbku mihalníc unesú.
Každá jedna mihalnica sa môže líšiť svojou hrúbkou aj dĺžkou. Tieto faktory musíme mať na zreteli pri výbere konečného vzhľadu a štýlu klienta.
Dôležité je, aby mihalnice pôsobili prirodzeným dojmom.

Mihalnice pred

Mihalnice po